WSPÓŁPRACA
Prowadzisz własną firmę? Szukasz dodatkowego źródła dochodu?

Zainteresuj się naszą ofertą i zostań punktem przyjęć!

Nasza Firma pragnie przedstawić Państwu ofertę współpracy, mającą na celu zwiększenie przychodów Państwa firmy.serwis nysa

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które chciałyby poszerzyć swoją ofertę o serwis notebooków, bądź wzbogacić ofertę swojego już istniejącego serwisu o naprawy płyt głównych, oparte na elektronice precyzyjnej. Współpraca z nami otwiera możliwości poszerzenia w prosty sposób, zakres świadczonych usług Państwa Firmy, a także uzyskiwanych przychodów. Bez ponoszenia wydatków na zakup specjalistycznego sprzętu i zatrudnienie serwisantów.

Podstawowe cechy współpracy partnerskiej:

  • deklaracja współpracy bez zobowiązań oraz bez umowy,
  • nawiązanie wzajemnych relacji businessowych,
  • opłaty za naprawy naliczane według cennika partnerskiego,
  • przy dłuższej współpracy, możliwość odroczonych terminów płatności.

Głównym założeniem projektu jest sprzedaż naszych usług serwisowych przez Państwa Sklep/Serwis. Jako firma z długoletnim stażem, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę. Realizujemy naprawy szeroko rozumianego sprzętu elektronicznego. Głównym profilem współpracy jest naprawa sprzętu komputerowego oraz konsol.

Charakter współpracy polega na pomocy w spedycji uszkodzonego sprzętu pozostawionego w Państwa firmie do siedziby naszej firmy, skąd po naprawie zostanie on ponownie przesłany do Państwa. Dzięki temu nasz Partner może skupić swoją energię na głównej działalności biznesowej. Uzyskując pewną i szybką obsługę napraw.

Mamy nadzieję, że dodatkowa możliwość przyjmowania sprzętu do naprawy podniesie prestiż Państwa firmy umożliwiając wprowadzenie dodatkowej usługi.

Serwisujemy laptopy wszystkich marek, serwery oraz popularne konsole do gier. W przypadku stałych zleceń przewidziane są rabaty cenowe na części i usługi. Naszą kadrę stanowią przeszkoleni, posiadający długoletnie doświadczenie w branży technicy. Dysponujemy dużą ilością schematów serwisowych oraz profesjonalnym zapleczem serwisowym, dzięki czemu w krótkim czasie jesteśmy w stanie usunąć wszystkie usterki. Oferujemy wstępną diagnozę przed podjęciem naprawy.

Na wszystkie usługi udzielamy gwarancji, dokładając jednocześnie starań, aby napraw reklamacyjnych było jak najmniej, a czas ich realizacji był jak najkrótszy. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz możliwość ich negocjacji w przypadku większej ilości zleconych napraw.

Mamy nadzieję że nasza oferta zainteresuje Państwa firmę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.